Gazze’de Son Saatlerde İki Siyonist Komutan Yaralandı

Gazze’de Son Saatlerde İki Siyonist Komutan Yaralandı

Siyonist rejim medyası, bu rejimin iki üst düzey askerinin daha Gazze’deki Filsitinli direnişçiler tarafından yaralandığını duyurdu.

Rusya El Yovm’da yer alan habere göre, Siyonist rejime bağlı kaynaklar, Gazze’de direnişçilerle yaşanan çatışmada bu rejimin iki üst düzey askerinin daha yaralandığını duyurdu. 

Siyonist medya Walla geçtiğimiz saatlerde, Siyonist rejimin iki tabur komutanının Gazze’de yaralandığını duyurdu. Bu habere göre, daha önce de Gazze savaşı sırasında Filistinli direnişçilerle çıkan çatışmalarda 8226. ve 363. tabur komutanları yaralanmıştı. 

Öte yandan Siyonist medya, İsrail ordusunun Gazze savaşında son birkaç günde 4 bin askerinin sakat kaldığını doğruladığını duyurdu.  Bu habere göre, Gazze’ye karşı savaşta sakat kalan asker sayısının 30 bine ulaştığı tahmin ediliyor.

Siyonist rejim, El Aksa Fırtınası operasyonunun başlamasından bu yana ölen askerlerinin isimlerini kademeli kademeli olarak açıklıyor. Ancak Siyonist medya, ordunun açıklamalarının gerçek rakamları göstermediğini ve öte yandan ölen askerlerin isimleri, alınan özel izin ve talimatlarla açıklandığını ve gerçek rakamın açıklanmadığı ifade ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 − seventeen =