Siyonistlere Rejimi Siber Saldırı Altında

Siyonistlere Rejimi Siber Saldırı Altında

Acilnews’in yabancı basına dayanarak sunduğu habere göre; Siyonist rejim medyası, Mossad web sitesi de dahil olmak üzere bu rejimin çeşitli web sitelerine yönelik büyük bir siber saldırı bildirdi.

Habere göre, Siyonist rejimin çeşitli internet sitelerine büyük bir siber saldırı düzenlendiğini duyurdu. “Anonim Sudan” isimli bir hacker grubu Siyonist rejimin birçok internet sitesine saldırmış, bunların başında Mossad casus teşkilatının internet sitesi ve Siyonist sigorta internet sitesi yer alıyordu.

Anonim hacker grubu Telegram sayfasında biri Mossad’a, diğeri devlet sigortasına ait iki ana hükümet web sitesini devre dışı bıraktığını duyurdu ve bu saldırının bir başlangıç ​​olduğu tehdidinde bulundu.

Son birkaç gün içinde, işgal altındaki bölgelerdeki çeşitli bankacılık web sitelerine, elektrik şirketlerine, sigortaya, postaneye, sağlık hizmetlerine, Ben Gurion Havaalanına ve diğer birkaç merkeze yönelik siber saldırılar hakkında çeşitli raporlar yayınlandı.

Geçen Nisan ayının sonlarında Siyonist rejim medyası, işgal altındaki Filistin topraklarındaki posta şirketi ve sulama sistemlerinin bir siber saldırı tarafından hedef alındığını doğruladı ve sulama sistemlerinin hacklenmesinin ardından “Hacklendiniz. İsrail yıkılmalı’ mesajı ekranlara yansıdı.

Siyonist Posta Şirketi de yaptığı açıklamada, bu şirketin birkaç gündür sürekli olarak siber saldırıların hedefi olduğunu ve bu nedenle saldırganların erişimini engellemek için ticari sistemlerini kapattığını duyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 1 =