Rusya’nın Astrahan Eyaleti Dış İlişkiler Bakanlığı: İran Fuarı’na katılım verimli geçti

Rusya’nın Astrahan Eyaleti Dış İlişkiler Bakanlığı: İran Fuarı’na katılım verimli geçti

Rusya’nın Astrahan Eyaleti Dış İlişkiler Bakanlığı, İran İslam Cumhuriyeti 6. İhracat Yetenekleri Sergisi’nde bu eyaletten bazı yetkililerin bulunmasını ve bu gezi sırasında yapılan görüşmelerin verimli olduğunu değerlendirdi.

İRNA haber ajansının bildirdiğine göre Rusya’nın Astrahan Eyaleti Dış İlişkiler Bakanlığı, yayınladığı raporda, İran Expo 2024’te yürütülen tüm görüşmelerin verimli geçtiğine işaretle Astrahan vilayetindeki heyet üyeleri, İran Expo fuarı çerçevesinde İran’ın iş adamları ile iyi görüşmelerde bulunduğunu duyurdu.

Bu rapora göre, bu ilin Tahran heyetinde hükümet yetkilileri, Rusya Federasyonu Federal Meclisi, Astrahan Eyaleti Duması ve Astrahan Ticaret ve Sanayi Odası Birliği temsilcileri, inşaat şirketleri ve tarım şirketlerinin başkanları yer alıyordu.

İran İslam Cumhuriyeti’nin 6. İhracat Yetenekleri Sergisi (27 Nisan Cumartesi – 1 Mayıs 2024 Çarşamba tarihleri ​​arasında), dünyanın 119 ülkesinden iki bin tüccar ve iş adamının yanı sıra 800 önde gelen yerli ihracat firmasının katılımıyla Tahran Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleşti. .

Beş gün süren bu fuarda, gıda, tarım ve balıkçılık, sanayi, halı ve el sanatları ile turizm, ilaç, tıbbi malzeme, laboratuvar, kimya, kozmetik ve sağlık ürünleri olmak üzere yedi ürün grubunda çeşitli sanayi ve tarım alanlarındaki ürünler ve İnşaat sektörü ile teknik-mühendislik ve petrokimya hizmetleri alanındaki  kazanımlar sergilendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 5 =